ATAILE - Uluslararası Dil Sınavları Koordinatörlüğü

GENERAL ENGLISH COURSE

Genel İngilizce Eğitimi, ATASEM ve ATAILE iş birliği ile düzenlenmektedir.

ATAILE’de İngilizce Dil Eğitimleri A1 – A2 – B1 – B1+ – B2 – C1 – C2 olmak üzere 6 temel seviyeden oluşmaktadır. Genel İngilizce eğitimlerinde her seviye 100 ders saatiyle tamamlanmaktadır.

ATAILE’de eğitim, görsel ve işitsel olmak üzere çağın gereksinimine uygun teknik donanım ile çeşitli ek materyaller de kullanılarak CEFR standartlarında verilmektedir.

Derslerimiz en fazla 20 kişilik sınıflarda yapılır. ATAILE’de eğitimler alanında uzmanlaşmış eğitmenler tarafından verilmektedir.

Dil Eğitiminde başarı uzman kadronun yanında doğru kitap ve doküman seçiminden geçer. Bu konunun öneminin farkında olan ATAILE’de her 6 seviyede de, Cambridge University Press tarafından hazırlanıp yayınlanan “SPEAKING MATTERS” mantığıyla hazırlanmış “EVOLVE” serisi kullanılmaktadır.

ATAILE‘de gruplar yapılacak olan seviye tespit sınavı sonuçlarına göre oluşturulur.
Kursun katılan öğrencilerimiz isterlerse koordinatörlüğümüz tarafından organize edilen Uluslararası Sınavlara katılarak bulundukları seviyeye göre Uluslararası geçerliliği olan belge alabilirler. Hangi seviyede hangi sınava katılabilecekleri ve sınavların ücretleri konusunda koordinatörlüğümüze gelerek yada ataile.atauni.edu.tr sayfasından bilgi alabilirler.

Seviye Tespit Sınavı için tıklayınız:

Ön başvuru formu için tıklayınız:

Kursta Kullanılacak Kaynak Bilgisi